Kiliminė dangaVilniaus g. Pabradė | Grindų studija

Senos statybos namas Pabradėje, kilimine danga klojome namo antrą aukštą. Viso 47,5 kvadratinių metrų. Kadangi pagrindas, ant kurio dėjosi kiliminė danga iš OSB plokštės

Senos statybos namas Pabradėje, kilimine danga klojome namo antrą aukštą. Viso 47,5 kvadratinių metrų. Kadangi pagrindas, ant kurio dėjosi kiliminė danga iš OSB plokštės, klijavimui naudojome dvipusę lipnią juostą. O būtent tam, kad ateity norint pasikeisti grindų dangą, nuimant seną, nebūtų sugadinta plokštė.

Pati danga, šlapio smėlio spalvos, tad jai parinkome ir smėlio spalvos grindjuostes, specialiai kilimui, t.y. L formos plastikinį profilį į kurį klijuojama išpjauta kiliminė juosta.

Sudūrimai kaip ir dažnu atveju – tarp durų.

Taip pat išklijavome 2 tokias kaip pakylas, kurioms priklijuoti naudojome kontaktinius klijus, nes lipnios juostos tokiam klijavimui jau nepakaktu.

Danga:
"Canyon Twist 994 Saxony"
Spalva:
Ruda
Pardavėjas:
"Ermitažas"
Užsakovas:
Privatus asmuo
Objektas:
Gyvenamasis namas
Metai:
2020 m.

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Pažymėti laukeliai yra privalomi *

Grindų studija logotipas

Kartu kurkime
jaukumą

Grindų dangų klojimas mums nėra vien tik darbas, visų pirma tai emocijos, kurias suteikiame savo klientams. Tai kartu ir estetika per kurią sukuriamas jaukumo pojūtis. Ir tik po to darbas, o tiksliau pomėgis tapęs veikla, kuri mums patinka ir kurią be galo mylime. Kurkime jaukumą kartu.

Kontaktai

Ragainės g. 7, LT - 06248 Vilnius
+370 (620) 54409

Socialmedia