Kiliminė dangaŠaltinio namai | Grindų studija

Butas. Kiliminė danga paklota dviejuose kambariuose - vaiko ir darbo kambaryje. Vaiko kambaryje panaudota, trumpo plauko, kiliminė danga "Dots-139 pw", pilkos spalvos su baltais burbuliukais.

Butas. Kiliminė danga paklota dviejuose kambariuose – vaiko ir darbo kambaryje.

Vaiko kambaryje panaudota, trumpo plauko, kiliminė danga “Dots-139 pw”, pilkos spalvos su baltais burbuliukais. Kambario sienos dažytos šviesiai pilka  spalva, o viena siena tapetuota.

Darbo kambaryje taip pat panaudota pilkos spalvos kiliminė danga “Sensualite” tik ši danga yra labai ilgo plauko, kas savaime suprantama – danga labai minkšta ir maloni vaikštant basam. Kambario sienos taip pat nudažytos šviesiai pilka spalva.

Grindjuostės kol kas gaminamos, tad jų dar nemontavome.

Dar norėčiau atkreipti dėmesį į tai, kad nuotraukos nėra nespalvotos, tiesiog toks efektas gavosi kuomet tiek sienų tiek grindų danga pilkos spalvos.

Danga (Vaikų kambarys):
"Dots-139 pw"
Spalva:
Pilka
Pardavėjas:
"Dubingiai"
Danga (Darbo kambarys):
Sensualite
Spalva:
Pilka
Pardavėjas:
"Linea"
Užsakovas:
Privatus asmuo
Objektas:
Šaltinio namai
Metai:
2020 m.

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Pažymėti laukeliai yra privalomi *

Grindų studija logotipas

Kartu kurkime
jaukumą

Grindų dangų klojimas mums nėra vien tik darbas, visų pirma tai emocijos, kurias suteikiame savo klientams. Tai kartu ir estetika per kurią sukuriamas jaukumo pojūtis. Ir tik po to darbas, o tiksliau pomėgis tapęs veikla, kuri mums patinka ir kurią be galo mylime. Kurkime jaukumą kartu.

Kontaktai

Ragainės g. 7, LT - 06248 Vilnius
+370 (620) 54409

Socialmedia