Kiliminė dangaMetalo g. Vilnius | Grindų studija

Biuro patalpos Vilniuje, kuriose nuėmėme seną, jau susidėvėjusią kiliminę dangą ir vietoje jos, suklijavome naują, gražią, tokioms patalpoms ypatingai tinkančią, kiliminę dangą.

Biuro patalpos Vilniuje, kuriose nuėmėme seną, jau susidėvėjusią kiliminę dangą. Vietoje jos, suklijavome naują, gražią, tokioms patalpoms ypatingai tinkančią, dangą. Kadangi užsakovas pageidavo, jog paliktumėme ankstesnius grindjuosčių profilius, pagal kilimo spalvą, jie kuo puikiausiai tiko, tad mes tik suklijavome juosteles iš naujos kiliminės dangos.

Ant senos kiliminės dangos jau buvo sumontuoti baldai ir stiklinė pertvara, kurių ardyti negalėjome, teko aplink viską gražiai apsipjauti. Rezultate net nesimato, kad kilimas pripjautas, atrodo, kaip, kad baldai būtų sumontuoti jau ant dabartinės dangos.

Taip pat patalpoje buvo jau seniau sudėta laminuota grindų danga. Kadangi ji dar pakankamai gerai išsilaikiusi, jos nekeitėme.

Dangą klijavome specialiais klijais “Uzin”.

Danga:
"Blitz New 49"
Spalva:
Rusva
Pardavėjas:
"Iris"
Užsakovas:
"Proton Engineering"
Objektas:
Biuro patalpos"
Metai:
2020 m.

Palikti komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus rodomas. Pažymėti laukeliai yra privalomi *

Grindų studija logotipas

Kartu kurkime
jaukumą

Grindų dangų klojimas mums nėra vien tik darbas, visų pirma tai emocijos, kurias suteikiame savo klientams. Tai kartu ir estetika per kurią sukuriamas jaukumo pojūtis. Ir tik po to darbas, o tiksliau pomėgis tapęs veikla, kuri mums patinka ir kurią be galo mylime. Kurkime jaukumą kartu.

Kontaktai

Ragainės g. 7, LT - 06248 Vilnius
+370 (620) 54409

Socialmedia